Pagaliau sulaukėme ypač reikalingų kėnių chlorofilo pagrindu Rusijos mokslininkų sukurtų preparatų-gėrimų ir eliksyrų.Tai nėra maisto papildai, tai sveikatinantys produktai.
Chlorofilas ir jo pagrindu pagaminti preparatai nėra specifinė priemonė gydyti vienus ar kitus patologinius procesus, tačiau kartu jie stimuliuoja sergantį organizmą, stiprina jį įveikiant ligą. Jie apsaugo žmogaus genomą nuo mutageninių pažeidimų, stimuliuoja DNR atstatymo procesus, apsaugo ląstelių membranas ir bioaktyvias molekules nuo laisvųjų radikalų pažeidimų. 
• Padidina fiziologinės antioksidantų sistemos funkcinį aktyvumą ir sumažina laisvųjų radikalų oksidacijos procesą audiniuose.
• Makro ir mikroelementai, chlorofilas, amino rūgštys prisideda prie audinių mikrocirkuliacijos ir trofinių procesų (kurio nors audinio vaidmuo aprūpinant kitus organus ar audinius maisto medžiagomis)  suaktyvėjimo.
• Turi imunokorekcinį poveikį.
• Jie stabdo navikų vystymąsi, padidina organizmo atsparumą kancerogeninių medžiagų poveikiui.

• Geba skatinti sunkiųjų metalų, tokių kaip gyvsidabris ir švinas, pašalinimą iš organizmo.

• Chlorofilas ir jo dariniai yra aktyvūs mikroelementų nešėjai iš biologinių membranų į ląsteles 


• Kėnių spygliai turi antimikrobinį poveikį stafilokokams ir turi antivirusinį poveikį gripo ir herpeso virusams, sustiprina antibiotikų poveikį.
• Vario dariniai kėnių chlorofile veikia fungicidiškai ir prieš tuberkuliozę, pagreitina patologinių procesų pašalinimą ir atsigavimą, gydo žaizdas, opas, nudegimus ir turi tonizuojantį poveikį organizmui.
Biologiškai aktyvios medžiagos, esančios eliksyre, turi teigiamą poveikį virškinamojo trakto  veiklai, taip pat veikia priešuždegimiškai .
Chlorofilo dariniai iš pušies, kėnių ir eglės spyglių (sudėtyje nėra alergiją sukeliančių spyglių komponentų - dervos rūgščių ir eterinių aliejų) yra puikus antiseptikas, antioksidantas, imunostimuliatorius
Chlorofilo dariniai slopina stafilokoką ir kitą patogeninę mikroflorą, prisideda prie naudingos mikrofloros atstatymo. Jie turi teigiamą poveikį virškinamojo trakto gleivinei, skatina žaizdų ir opų gijimą, skatina greitą pažeistų audinių atsinaujinimą, padidina bendrą kūno tonusą ir pagreitina sveikimą.

Unikalias Kėnių chlorofilo eliksyrų savybes lemia didelė naudingų komponentų koncentracija 

Juose gausu chlorofilo darinių, karotinoidų, E, K, C grupių vitaminų, fitosterolių, mikroelementų.
Be to, eliksyruose yra daug fitoncidų. 
Fitoncidai yra biologiškai aktyvios medžiagos, kurias gamina augalai. Jie slopina patogenų vystymąsi ir apsaugo nuo infekcinių ligų. Spygliuočiuose fitocidų kiekis yra daug kartų didesnis nei lapuočių.
Pagrindiniai eliksyrų veiksmai:
Kraujodaros sustiprinimas ir audinių atstatymas;
antimikrobinis ir priešuždegiminis poveikis;
imuniteto stiprinimas;
hormoninės pusiausvyros normalizavimas;
palaikyti reprodukcines kūno funkcijas;
sulėtinti senėjimo procesus;
sumažinti onkologinių ligų, aterosklerozės, cukrinio diabeto, kataraktos, artrozės riziką.
Eliksyrų naudojimas taip pat naudingas:
gyvenant ekologiškai nepalankiuose regionuose;
veikiant kenksmingiems veiksniams;
rūkaliams;
dirbant pavojingomis darbo sąlygomis;
kas turi plaučių oksidacinio pažeidimo išsivystymo grėsmę;
pagyvenusiems žmonėms  (vidaus organų ir sistemų atjauninimas);
žmonėms, kurie dažnai ir ilgai serga;
žmonėms su asteniniais sindromais. (Asteninis sindromas - tai būsena, pasireiškianti padidėjusiu bendru fiziniu ir psichiniu nuovargiu bei išsekimu, nusilpimu ar negebėjimu ilgesnį laiką atlaikyti fizinę ir protinę įtampą. Šiai negaliai daug kuo artimas lėtinio nuovargio sindromas, nuo kurio mūsų dienomis kenčia vis daugiau žmonių. Lengvesnėmis formomis šios negalios pasireiškia neurastenija arba vegetacine distonija.
Nuo astenijos kenčiantiems pacientams būdingas dirglus silpnumas, kurio simptomai yra padidėjęs jaudrumas, nemotyvuota nuotaikų kaita, ūmumas. Paprastai šie simptomai ypač išryškėja antroje dienos pusėje)