ARCILLA BLANCA baltas molis 250g Padidinti

ARCILLA BLANCA baltas molis 250g

Nauja prekė

Norint skatinti žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą bei palengvinti žarnyno negalavimus, taip pat padidėjus skrandžio rūgštingumui gerti du kartus per dieną po 1-2 pilnus matavimo šaukštelius.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

5,50 €

Apie prekę

Balto molio milteliai vidiniam vartojimui. Žarnyno valymui.

Molio vartojimas į vidų skatina šlakų pašalinimą. Molis organizmui duoda būtent tas mineralines druskas, kurių mums trūksta, tiekdamas jas dozėmis, geriausiai tinkančiomis mūsų organizmui. Be to, jis sugeria toksinus, puvimo dujas, atliekamas rūgštis ir šalina jas iš organizmo, visiškai jį išvalydamas. Gydymas moliu į vidų gali trukti keletą mėnesių arba netgi metus. Kad skrandis nepriprastų, tikslinga periodiškai daryti pertraukas.

Sudėtis:  natūralus molis.

Dozavimas ir naudojimas: 

Norint skatinti žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą bei palengvinti žarnyno negalavimus, taip pat padidėjus skrandžio rūgštingumui gerti du kartus per dieną po 1-2 pilnus matavimo šaukštelius. Esant stipresniems negalavimams, tokį patį kiekį išgerti trečią kartą. Miltelius išmaišyti pusėje stiklinės vandens, mineralinio vandens arba arbatos ir išgerti mažais gurkšneliais.

Molis nekenkia, bet atskirais atvejais gali sukelti nemalonias reakcijas. Jei skrandis silpnas, geriamas vanduo su nedideliu molio kiekiu. Organizmui pripratus, galima vartoti po pusę arbatinio šaukštelio, o po to ir pilną iki dviejų šaukštelių iškart arba dienos eigoje nedidelėmis porcijomis. Skiesti molio milteliai geriami mažais gurkšneliais, bet ne vienu kartu. Jeigu stiklinės dugne lieka molio, dar įpilama vandens. Molio išmaišymui nereikia naudoti metalinio šaukšto. Pageidaujant, molio miltelius galima vartoti kartu su kitais gėrimais, pavyzdžiui, su mėtos arba kitos gydomosios žolelės nuoviru, bet be cukraus. Cukrų galima pakeisti medumi. Molio negalima gerti su pienu arba kava. Tiems, kas norėtų vartoti sausą molį, reikėtų nedidelį gabalėlį įsidėti į burną, leisti jam ištirpti, po to praryti ir užsigerti nedideliu kiekiu vandens. Taip darydami jūs sustiprinsite savo dantis ir pagerinsite virškinimą.

Tai įdomu: Jeigu molio miltelius paliksime šaldytuve 2- 3 valandoms, tai jame išnyks nemalonūs kvapai. Jeigu molį praskiesime vandeniu iki pastos konsistencijos ir juo įtrinsime dantis - dantenos nustos kraujuoti, pranyks geltonos apnašos. Jeigu plaukus išplausime vandeniu su moliu, tai išnyks pleiskanos ir plaukai ims geriau augti.

Sąveika su kitais vaistais: geriamojo molio miltelius reikia gerti valandą – dvi prieš arba po kitų vaistų vartojimo.

Kontraindikacijos: geriamojo miltelių negalima naudoti esant rimtiems inkstų funkcijos sutrikimams. 

Atsargumo priemonės ir įspėjimai: užsitęsus skrandžio ir žarnyno negalavimams, norint išvengti rimtų susirgimų, reikėtų kreiptis į gydytoją.

Produktą laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti sausoje vietoje, saugoti nuo kvapų!
Vartojant maisto papildus svarbi subalansuota mityba.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės
Nevartojamas kaip maisto pakaitalas.

Gamintojas: SORIA NATURAL, Ispanija. 

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/gydymas-moliu-argumentai-uz-ir-pries.d?id=258686

http://pasveikpats.lt/lt/straipsniai/skaityti/kaip-valyti-organizma-geriamu-moliu?id=77

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: