Kremen Vandens aktyvatorius 50g. Padidinti

Kremen Vandens aktyvatorius 50g.

Nauja prekė

3,50 €

Apie prekę

Tai vienas seniausių vandens valymo metodų. Titnago vanduo puikiai veikia kaip profilaktikos priemonė, ypač naudingas po ligos, padeda atgauti jėgas po darbų. jis valys kūno skysčius, veiks organų regeneraciją, sustiprins imunitetą. Į vandenį dėti tiktai gerai nuvalytą ir nuplautą titnagą.

Įdomu tai, kad dar senovėje titnagas buvo naudojamas vandeniui valyti – šių akmenų mūsų seneliai įmesdavo į šulinius, kad juose nesidaugintų įvairūs mikroorganizmai.

Kaip paruošti titnago vandenį? 3 g titnago gabalėlių užtenka 1 litrui vandens. Tinka šulinio, vandentiekio, filtruotas vanduo. Titnagą perplauti ir patalpinti į indą. Vandeniui apsaugoti nuo dulkių indą reikia uždengti švaria marlės servetėle. Vandenį reikia patalpinti į vietą, kur jo nepasieks tiesioginiai saulės spinduliai. Titnago vanduo bus paruoštas per 2-3 paras. 50 g titnago yra pakankamas kiekis dideliam kiekiui (apie 10 l) vandens aktyvuoti. Prieš naudojant titnagą, būtina jį gerai nuplauti vandenyje. Panaudojus titnagą 1-2 kartus, jo akmenukus reikia išplauti drungname vandenyje. Akmenukų paviršiuje atsiradus apnašų ar nešvarumų, galima juos valyti acto tirpale arba truputį pasūdytame vandenyje. Tirpale laikyti apie valandą. Praskalauti 2-3 kartus švariu vandeniu. Tuomet akmuo vėl bus tinkamas naudoti. Titnagas galioja ilgus metus, bet jį reikia reguliariai valyti.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: