Kėnių chlorofilo gėrimas „Žalias chlorofilas“ 500ml Padidinti

Kėnių chlorofilo gėrimas „Žalias chlorofilas“ 500ml

Nauja prekė

Chlorofilas  stimuliuoja sergantį organizmą, stiprina jį įveikiant ligą.
Naudojimas:          profilaktiškai išgerkite 150 ml. ryto nevalgius. 
Vaikai turi pradėti vartoti labai mažus kiekius, nes gėrime yra didelis kiekis veikliųjų medžiagų: fitoncidai, karotenoidai, poliprenoliai, flavonoidai.

Smulkiau

3,60 €

Apie prekę

Chlorofilas ir jo pagrindu pagaminti preparatai nėra specifinė priemonė gydyti vienus ar kitus patologinius procesus, tačiau kartu jie stimuliuoja sergantį organizmą, stiprina jį įveikiant ligą. Jie apsaugo žmogaus genomą nuo mutageninių pažeidimų, stimuliuoja DNR atstatymo procesus, apsaugo ląstelių membranas ir bioaktyvias molekules nuo laisvųjų radikalų pažeidimų. 
• Padidina fiziologinės antioksidantų sistemos funkcinį aktyvumą ir sumažina laisvųjų radikalų oksidacijos procesą audiniuose.
• Makro ir mikroelementai, chlorofilas, amino rūgštys prisideda prie audinių mikrocirkuliacijos ir trofinių procesų (kurio nors audinio vaidmuo aprūpinant kitus organus ar audinius maisto medžiagomis)  suaktyvėjimo.
• Turi imunokorekcinį poveikį.
• Jie stabdo navikų vystymąsi, padidina organizmo atsparumą kancerogeninių medžiagų poveikiui.
• Geba skatinti sunkiųjų metalų, tokių kaip gyvsidabris ir švinas, pašalinimą iš organizmo.
• Chlorofilas ir jo dariniai yra aktyvūs mikroelementų nešėjai iš biologinių membranų į ląsteles 
• Kėnių spygliai turi antimikrobinį poveikį stafilokokams ir turi antivirusinį poveikį gripo ir herpeso virusams, sustiprina antibiotikų poveikį. 
• Vario dariniai kėnių chlorofile veikia fungicidiškai ir prieš tuberkuliozę, pagreitina patologinių procesų pašalinimą ir atsigavimą, gydo žaizdas, opas, nudegimus ir turi tonizuojantį poveikį organizmui.
Biologiškai aktyvios medžiagos, esančios eliksyre, turi teigiamą poveikį virškinamojo trakto  veiklai, taip pat veikia priešuždegimiškai .
Chlorofilo dariniai iš pušies, kėnių ir eglės spyglių (sudėtyje nėra alergiją sukeliančių spyglių komponentų - dervos rūgščių ir eterinių aliejų) yra puikus antiseptikas, antioksidantas, imunostimuliatorius
Chlorofilo dariniai slopina stafilokoką ir kitą patogeninę mikroflorą, prisideda prie naudingos mikrofloros atstatymo. Jie turi teigiamą poveikį virškinamojo trakto gleivinei, skatina žaizdų ir opų gijimą, skatina greitą pažeistų audinių atsinaujinimą, padidina bendrą kūno tonusą ir pagreitina sveikimą.
Kėnių gėrimas „Žalias chlorofilas“
      Į jo sudėtį įtrauktos veikliosios medžiagos (fitoncidai, karotenoidai, poliprenoliai, flavonoidai) yra puikūs imuniteto moduliatoriai ir padeda pagreitinti vidaus virškinimo organų regeneraciją.
     
          Sudėtis: struktūrizuotas  vanduo, fruktozė,  natrio chlorofilinas, anyžių ekstraktas, Sibirinio kėnio ekstraktas, fitoncidinė kėnių ištrauka, kalio sorbatas.
      Vandeninis Sibiro kėnių ekstraktas dėl natūralaus vitaminų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų komplekso, visiškai suderinamo su žmogaus kūnu, padidina organizmo apsaugą nuo įvairių neigiamų veiksnių.
       Didelis vitamino C kiekis suteikia ekstraktui antiskorbutinių savybių, taip pat galimybę sustiprinti kraujagysles ir neutralizuoti toksinus.
        Kėnių ekstraktas padeda sustiprinti organizmo apsaugą nuo piktybinės ląstelių degeneracijos, taip pat - sumažina neigiamą chemoterapijos poveikio šalutinį poveikį, nemažindamas jo veiksmingumo.
     
           Naudojimas:          profilaktiškai išgerkite 150 ml. ryto nevalgius. 
Vaikai turi pradėti vartoti labai mažus kiekius, nes gėrime yra didelis kiekis veikliųjų medžiagų: fitoncidai, karotenoidai, poliprenoliai, flavonoidai.

Gamintojas: Rusija

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: