Natūralus skystas CHLOROFILAS HO-FI 0,275 / 0.5 / 1,5 ltr. Pagaminta: Latvijoje.

Nauja prekė

Rekomenduojama paros norma 50ml. (5 val šaukštai)
Į stiklinę vandens ar kito gėrimo įpilkite vieną valg. šaukštą chlorofilo. Vartokite 5 kartus per dieną valgio metu. Prieš naudojimą buteliuką gerai suplakti.

Smulkiau

7,30 €

Apie prekę

Chlorofilas yra cheminė saulės energijos forma. Tai gydo ir valo organus ir netgi sunaikina daugelį mūsų vidinių priešų. Chlorofilas vadinamas žaliųjų augalų krauju. Mokslininkai atrado ryškų chlorofilo ir hemoglobino - pagrindinio žmogaus kraujo kvėpavimo pigmento - molekulinės struktūros panašumą. Vienintelis skirtumas yra tas, kad chlorofilo chelato komplekso centre yra magnio atomas, o hemoglobine - geležis. Todėl chlorofilas kraujui daro panašų poveikį kaip ir hemoglobinas: padidinkite deguonies kiekį, kad pagreitėtų azoto apykaita.
                 Nustatyta, kad chlorofilo skystis skatina jungiamojo audinio susidarymą, kuris padeda išgydyti erozijas, opas, atviras žaizdas, gerina imuninę sistemą, stimuliuodamas fagocitozę. Chlorofile yra vitamino K, todėl jis yra puikus vaistas nuo inkstų akmenų. Tai padeda atsikratyti toksinų kūno ir taip pat veikia kaip lengvas diuretikas. Chlorofilas turi stimuliuojantį poveikį įvairiems organams ir sistemoms - širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo, virškinimo ir kt., Taip pat turi antioksidacinį aktyvumą. Tai gerina skydliaukės veiklą ir didina kasos fermentų sekreciją bei padeda esant mažakraujystei, reguliuoja kraujospūdį, stiprina ląstelių membranas, mažina nervingumą.
                     1950 m. Mokslininkas Howardas Veskotas paskelbė, kad reguliariai vartojant chlorofilą pašalinamas blogas burnos ir kūno kvapas. Chlorofilas gaivina kvėpavimą ir burną, net suvalgęs svogūnų ar parūkęs, pašalina šlapimo, menstruacijų kvapą.
                Chlorofilas yra būtinas žmonėms, kurie dėl kažkokių priežasčių gauna mažai saulės spindulių - biuro darbuotojams ir visiems tiems, kurie gyvena didmiesčiuose. Sportininkams skystas chlorofilas padeda greičiau atgauti jėgas po intensyvių treniruočių, pašalinant pieno rūgštį iš raumenų. Ir, žinoma, viena nuostabiausių chlorofilo skysčio savybių yra jo antibakterinis poveikis, ir nesvarbu, ar tai yra peršalimas, ūminis sinusitas, lėtinės odos opos, gimdos kaklelio erozija, visais atvejais jų poveikis yra žinomas.
Sudedamosios dalys: geriamasis vanduo,
Natrio chlorofilinas iš eglės spyglių (0,05 %)
Natūraliame chlorofile nėra konservantų.
                 Rekomenduojama paros norma 50ml. (5 val šaukštai)
Į stiklinę vandens ar kito gėrimo įpilkite vieną valg. šaukštą chlorofilo. Vartokite 5 kartus per dieną valgio metu. Prieš naudojimą buteliuką gerai suplakti.
Produkto paros normoje yra 25mg chlorofilo darinio-Natrio chlorofilino.
Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Nėščios moterys ir maitinančios motinos prieš vartojimą turėtų pasitarti su gydytoju. Nenaudokite maisto papildo, kad pakeistumėte visavertę ir subalansuotą mitybą. Nenaudokite, jei yra alergija bet kuriai sudėtinei medžiagai.
info www.herbals.lv

Gamintojas;

A/O „Biolat“, Latvija.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: