KAPILAR, 200 TAB. Padidinti

KAPILAR, 200 TAB.

Nauja prekė

KAPILAR yra natūralus preparatas, sukurtas pagal daktaro Zalmanovo mokymus. Garsus gydytojas, prognozuodamas savo gyvenimo darbų tąsą, rašė: „Kapiliarų sienelių pokyčiai turėtų tapti ateities medicinos pagrindu“. Kapiliarų disfunkcija yra pagrindinė bet kokio patologinio proceso priežastis.

Smulkiau

25,90 €

Apie prekę

KAPILAR yra natūralus preparatas, sukurtas pagal daktaro Zalmanovo mokymus. Garsus gydytojas, prognozuodamas savo gyvenimo darbų tąsą, rašė: „Kapiliarų sienelių pokyčiai turėtų tapti ateities medicinos pagrindu“. Kapiliarų disfunkcija yra pagrindinė bet kokio patologinio proceso priežastis. KAPILAR apsaugo ląstelių membranas ir gerina kapiliarų darbą, stiprina viso organizmo kraujo mikrocirkuliaciją, normalizuoja medžiagų apykaitą ląstelių lygiu. Jo itin stiprus antioksidacinis poveikis daug kartų viršija vitaminų A, C ir E lygį. 
KAPILAR veikimo principas
Pasaulyje nustatyta ir pripažinta, kad pagrindinis organizmo senėjimo ir įvairių ligų mechanizmas yra susijęs su ląstelių sunaikinimu, veikiant radikalams, kurie susidaro gyvybės procese. Jaunas sveikas organizmas pats kovoja su šiuo destruktyviu procesu, kurdamas antioksidantus – medžiagas, kurios naikina laisvuosius radikalus. Tačiau su amžiumi, veikiant stresui, netinkamai mitybai, rūkymui, aplinkos taršai, jų skaičius katastrofiškai mažėja. Apsaugos priemonės tampa gyvybiškai būtinos organizmui.
Specialios medžiagos – flavonoidai, randami augaluose – geba apsaugoti kapiliarų ir ląstelių membranų sveikatą. Žinomiausi flavonoidai yra ginkmedis (Kinija, Japonija), sausumos pušies žievėje randamas piknogenolis (Prancūzija) ir dihidrokvercetinas, išskirtas iš Sibiro maumedžio (Rusija). Remiantis unikaliu flavonoidu dihidrokvercetinu, Rusijos mokslininkai sukūrė preparatą KAPILAR.
KAPILAR (Bioflavonoidai iš sibirinio maumedžio) apsaugo ląstelių membranas ir gerina kapiliarų darbą, stiprina viso organizmo kraujo mikrocirkuliaciją, normalizuoja medžiagų apykaitą ląstelių lygiu. Itin stiprus antioksidacinis poveikis daug kartų viršija vitaminų A, C ir E lygį.
Kadangi KAPILAR yra savarankiškas vartojimas, jis padidina kompleksinės terapijos efektyvumą. Pavyzdžiui, atlikti tyrimai parodė, kad KAPILAR įtraukimas į kompleksinę hipertenzijos ir širdies aritmijos terapiją padidino gydymo efektyvumą 86,7 proc.
Be to, flavonoidai turi priešuždegiminį, antihistamininį poveikį, taip pat mažina patinimą, mažina cholesterolio kiekį ir sumažina trombų susidarymo riziką, mažina kraujo tankį.
Dr. AS Zalmanovo kapiliarinė terapija
Žmogaus gydymo gerinant kapiliarų darbą teoriją pirmasis pristatė ir įkūrė žymus rusų gydytojas AS Zalmanovas (1875-1965).
„Reikia ne surasti terapiją konkrečiai ligai, o nustatyti sutrikusias sergančio organo funkcijas nepriklausomai nuo diagnostinės etiketės. O šių funkcinių sutrikimų priežastis randama daugiausia kapiliaruose“, – rašė Zalmanovas. „Šiuolaikinė terapija nepaiso kapiliarų, kurie valdo kraujo tiekimą į organus ir audinius ir kuriuose cirkuliuoja 80-čia proc.“
Didžiausios Romos, Paryžiaus ir Berlyno klinikos ir medicinos centrai jau daugelį metų sėkmingai taiko rusų gydytojo Zalmanovo kapiliarinę terapiją.
KAPILAR yra preparatas, sukurtas pagal daktaro Zalmanovo mokymus. Garsus gydytojas, prognozuodamas savo gyvenimo darbų tąsą, rašė: „Kapiliarų sienelių pokyčiai turėtų tapti ateities medicinos pagrindu“.
KAPILIARINIŲ TABLEČIŲ VARTOJIMO BŪDAS IR DOZAVIMAS pagal 
Dr. AS Zalmanovo kapiliarinę terapiją:
- Profilaktikai, siekiant sulėtinti organizmo senėjimo procesus, esant nuovargiui ir sumažėjusiam imunitetui , gerti po 1-2 tabletes 3 kartus per dieną, 3 savaites trunkančio naudojimo pavidalu. Pertrauka tarp kursų 7-10 dienų. Nustatomos fiziologinės kapiliarinių tinklų ir kūno ląstelių funkcijos.
- Sergant lėtine išemine širdies liga, krūtinės angina, sutrikus širdies ritmui , vartoti kompleksiškai su kitais vaistiniais preparatais po 2 tabletes 4 kartus per dieną visą gydymo laikotarpį. Pagrindinių vaistinių preparatų poveikis sustiprėja, nes pagerėja preparatų tiekimas į kiekvieną ląstelę; sumažėja kraujo tankis, pagerėja širdies veikla, normalizuojasi širdies ritmas.
- Sergant hipertenzija, gerti po 2 tabletes 4 kartus per dieną per visą paskirtų vaistų nuo hipertenzijos gydymo laikotarpį tiek savarankiškai, tiek kaip kompleksinės terapijos dalį su kitais preparatais dėl stipresnio jų poveikio. Kapiliarinės mikrocirkuliacijos gerinimas leidžia gauti stabilių teigiamų rezultatų mažinant arterinį spaudimą. Sumažėja pasikartojimo tikimybė.
Sergant ūminėmis ligomis , tokiomis kaip insultas, infarktas, plaučių uždegimas, bronchitas, inkstų ligos ir kt. Gerti iki 4 tablečių 3 kartus per dieną. Sukuriama mikrocirkuliacija, pagerėja metabolitų išsiskyrimas iš sergančių organų, normalizuojasi medžiagų apykaita ląstelėse.
- Reabilitacijos laikotarpiu po insulto ar infarkto gerti po 4 tabletes 2 kartus per dieną, kol visiškai atsistatys organizmo funkcijos. Normalizuojasi kapiliarų pralaidumas, sulėtėja audinių distrofinių ir sklerozinių pokyčių vystymasis.
- Sergant bronchų ir plaučių patologijomis, pneumonija, lėtiniu bronchitu ir tracheitu, vartoti kaip kompleksinės terapijos dalį su kitais preparatais, nes pagerėja jų poveikis, po 2 tabletes 4 kartus per dieną per visą gydymo vaistais laikotarpį. Prisideda prie greitesnio bronchų uždegimo ir patinimo gijimo. Padidėja plaučių talpa.
- Esant stipriam galvos skausmui, migrenai, neurozei, susijusiai su kraujagyslių spazmais , iš karto išgerkite iki 8 tablečių. Esant poreikiui preparato vartojimą galima kartoti po 2-3 val.Spartus kraujo mikrocirkuliacijos sukūrimas ir mainų proceso gerinimas smegenų ląstelėse.
- Sergant uždegiminėmis, sklerozinėmis, distrofinėmis akių ligomis, gerti po 2 tabletes 3 kartus per dieną, visą gydymo paskirtais vaistais laikotarpį.Pagerėja regos nervo jautrumas ir laidumas, didėja regėjimo aštrumas, pagreitėja kraujo išsiliejimo rezorbcija.
- Norėdami sustiprinti fizioterapijos poveikį , įskaitant lazerio terapiją, magnetoterapiją ir šviesos terapiją, išgerkite 4 tabletes 1,5-2 valandas prieš kiekvieną procedūrą.
- Esant toksiškų medžiagų poveikiui, aktyvus ir pasyvus rūkymas, gerti po 3 tabletes 2 kartus per dieną nuolat, arba nuodingų medžiagų poveikio laikotarpiu.Dėl padidėjusios kraujo mikrocirkuliacijos plaučiuose pagerėja kvėpavimas. Suaktyvėja toksinių medžiagų išsiskyrimas iš alveolių.
Profilaktika (prevencinė)

nuo išemijos,
nereguliaraus širdies ritmo,
smegenų kraujotakos gerinimui,
migrenai,
galvos skausmui,
neurozėms, susijusioms su kraujagyslių spazmu,
dalyvauja detoksikacijos procesuose, siekiant atsikratyti toksinų, rūkymo...

KAPILIARINIŲ TABLEČIŲ SUDĖTIS:

sudėtyje yra bioflavonoido iš Sibiro maumedžio – dihidrokvercetino.
Sudedamosios dalys: saldiklis sorbitolis, dihidrokvercetinas (4 % grynojo kiekio), kalcio stearatas. 
dihidrokvercetino     RMV*                            RMV*                               RMV*
2 tabletėse: 20 mg     -       4 tabletėse: 40 mg      -           6 tabletėse: 60 mg     -
RMV*- Referencinė maistinė vertė. 
Kontraindikacijos: po metų klinikinių tyrimų kontraindikacijų nepastebėta.
Laikymas: sausoje, nuo šviesos apsaugotoje vietoje. Tinkamumo laikas 36 mėn.

Gamintojas: PAO DIOD Rusija

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: