Žuvų taukai Omega-3 su lecitinu Padidinti

Žuvų taukai Omega-3 su lecitinu

Nauja prekė

Sudėtis: Žuvų taukai, lecitinas, želatina; dažikliai: geležies oksidas, titano dioksidas, vitaminas E.

Smulkiau

8,00 €

Apie prekę

Vienoje kapsulėje yra veikliosios vedžiagos: Žuvų taukų 500,0 mgKuriame yra: EPA - 90,0 mg, DHA - 60,0 mg, bendrai Omega-3 rūgščių -170,0 mg Lecitinas (fosfolipidų -min.62%) 500,0mg

Produkte suderintos lecitino fosfolipidų ir polinesočiųjų Omega-3 riebalų rūgščių visos naudingos savybės. Jei organizme trūksta šių medžiagų, gali sutrikti svarbiausiųjų žmogaus organizmo organų ir sistemų funkcijos (širdies-kraujagyslių sistema, kepenys ir t.t), sumažėti protinis ir fizinis darbingumas, o jei šių medžiagų trūksta vaikams- tai gali būti protinio ir fizinio atsilikimo nuo savo bendraamžių priežastimi. Abi medžiagos yra įvairiausių audinių struktūros pagrindiniai komponentai (akių tinklainė, nervų audinys ir t.t). Naudojant produktą gerėja protinis darbingumas (atmintis, dėmesys, mokomosiosios medžiagos įsisavinimas). Praturtintas lecitinu ir žuvies taukais maistas mažina riziką širdies - kraujagyslių,medžiagų apykaitos, kepenų, sąnarių susirgimų, lėtina organizmo senėjimo procesus, oda tampa elastingesnė ir lygesnė; teigiamai veikia regėjimo aštrumą. Svorio mažinimo programoje naudojant žuvies taukus su lecitinu gaunami sėkmingesni rezultatai.
Vartojimas
Po 1 kapsulę 2-4 kartus per dieną arba kaip rekomenduoja gydytojas. Šis produktas nepakeičia visaverčio ir subalansuoto maitinimosi.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: