Glicin forte 100 mg N 50 (glicinas) Farmgrup Padidinti

Glicin forte 100 mg N 50 (glicinas) Farmgrup

Nauja prekė

Vartojimas: Suaugusiesiems vartoti po 2 tabletes 3 kartus per dieną valgant. Vartojimo trukmė 1 mėnuo. Nėščioms, krūtimi maitinančioms moterims dėl vartojimo būtina pasitarti su gydytoju.

Smulkiau

1,50 €

Apie prekę

Tabletės Sudėtis: Glicinas (100%) 100 mg

Vartojimas: Suaugusiesiems vartoti po 2 tabletes 3 kartus per dieną valgant. Vartojimo trukmė 1 mėnuo. Nėščioms, krūtimi maitinančioms moterims dėl vartojimo būtina pasitarti su gydytoju.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje, ne aukštesnėje kaip +25 ºC temperatūroje.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Grynasis kiekis 5 g (50 tab.) Gamintojas: Įmonė „Framgrup“, Lesnoj trakt 65, Altajaus kraštas, Barnaulas, Rusija.

Glicinas

Glicinas yra viena iš dvidešimties amino rūgščių, reikalingų baltymų sintezei. Glicinas dalyvauja sintezuojant nukleino rūgštis, purinus, tulžies rūgštis, ATF, porfirinus, hemoglobiną, L-seriną, kreatiną, gliutationą, gliukozę, gliukagoną. Fermentas gliukagonas skatina glikogeno, laikomo kepenyse išsiskyrimą į kraujotaką ir virtimą gliukoze, kuri panaudojima energijos gamybai. Skatindamas kreatino susidarymą, glicinas didina raumenų masę. Nervų sistemoje glicinas veikia panašiai kaip gliutamatas ir gama-amino sviesto rūgštis - slopina dirgiklių plitimą. Šis glicino poveikis labiausiai pasireiškia nugaros smegenyse. Centrinėje nervų sistemoje glicinas didina aktyvumą neuromediatorių, atsakingų už atmintį ir pažintines funkcijas. Jis padeda atpalaiduoti raumenų spastiškumą. Kepenyse glicinas naudojamas detoksikacijai ir tulžies rūgščių sintezei. Glicino yra prostatos sekrete. Yra duomenų, kad glicinas palengvina prostatos adenomos sukeltus simptomus. Apie trečdalį baltymo kolageno sudaro glicinas. Glicinas reikalingas palaikyti odos struktūrą, skatina žaizdų gijimą. Glicinas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Buvo tirtas glicino angiogenezę slopinantis ir priešvėžinis poveikis. Glicinas - savo forma paprasčiausia iš visų amino rūgščių ir vienintelė, neturinti optinių izomerų (D ar L) kaip kitos amino rūgštys, tačiau pasižyminti stabilumu, kas svarbu genetinei baltymų struktūrai išlaikyti. Glicinas nėra esminė amino rūgštis, nes jos susidaro iš serino. Glicino šaltinis - daugelis baltymų turinčių maisto produktų: mėsa, žuvies ir pieno produktai, pupelės. Glicino trūkumas yra retas, kadangi jo pasigamina organizme. Glicinas naudojamas kaip maisto priedas duonos gaminiuose. Jis yra saldaus skonio. Glicino maisto priedo numeris yra E640.

Vartojimas

Normaliai besimaitinantiems, sveikiems maisto papildų su glicinu vartoti poreikio nėra. L-glicino būna amino rūgščių kompleksų sudėtyje, maisto papilduose skirtuose sportininkams. Nervų ir psichikos ligų gydymui vartojamo glicino dozes turėtų patarti gydytojas. Sergantieji inkstų ir kepenų ligomis dėl amino rūgščių vartojimo turėtų pasitarti su gydytoju.

23 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: