Psyllium (tirpios maistinės skaidulos su ananasu) 100g. Padidinti

Psyllium (tirpios maistinės skaidulos su ananasu) 100g.

Nauja prekė

Psyllium yra švelni substancija padedanti lengviau ir greičiau išsituštinti.  Ananasas ir papaja yra vitaminų ir mineralų šaltiniai. Taip pat jos gali teigiamai paveikti lipidų metabolizmą, pagerinti maisto suvirškinamumą, paskatinti organizmo detoksikaciją.
Sudėtis:
balkšvojo gysločio sėklų luobelės (Plantago ovata) 80%, ananaso ekstraktas 10%, papajos ekstraktas, citrinos ekstraktas.

Smulkiau

6,10 €

Apie prekę

Psyllium pagrindinė sudedamoji dalis yra balkšvojo gysločio (Plantago ovata) sėklų luobelės. Užpylus vandeniu sėklos greitai sugeria vandenį ir išbrinksta. Psyllium yra švelni substancija padedanti lengviau ir greičiau išsituštinti. Suformuoja žele pavidalo masę, kuri gali padėti išvalyti virškinamąjį traktą ir pašalinti toksinus iš organizmo. Ananasas ir papaja yra vitaminų ir mineralų šaltiniai. Taip pat jos gali teigiamai paveikti lipidų metabolizmą, pagerinti maisto suvirškinamumą, paskatinti organizmo detoksikaciją. Ananasas taip pat pasižymi alkio jausmą malšinančiomis savybėmis. Citrina gali padėti palaikyti sveiką imunitetą. 

SSSudėtisudėtis: 
Sudėtis:
balkšvojo gysločio sėklų luobelės (Plantago ovata) 80%, ananaso ekstraktas 10%, papajos ekstraktas, citrinos ekstraktas. 

Vartojimas: 
gerti prieš pusryčius arba vakare, prieš einant miegoti. Sumaišyti 1-2 arbatinius šaukštelius stiklinėje (250 ml) vandens, sulčių ar kito gėrimo. Užsigerkite kitu puodeliu skysčių netrukus po pirmojo- galite gerti arbatą ar sultis. Psyllium galima sumaišyti su jogurtu, koše ar sriuba. 
REKOMENDUOJAMA DOZĖ: daugiausia 5 arbatiniai šaukšteliai. Vaikams nuo 6 iki 12 metų amžiaus- 1-2 arbatiniai šaukšteliai per dieną. 
Įspėjimas: Netinkamas vaikams iki 6 metų amžiaus. Gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. 
Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. 
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos normos. 
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 
Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, kambario temperatūroje.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: