Mažosios plūdenos ekstraktas (lašai nuo alergijos) Padidinti

Mažosios plūdenos ekstraktas (lašai nuo alergijos)

Nauja prekė

Suaugusiam gerti reikia po 15 lašų 2 kartus dienoje, vaikams mažiau

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

7,50 €

Apie prekę

Mažosios plūdenos ekstraktas - Extr.Lemnae minoris (lašai nuo alergijos)
Lašai pagaminti iš vandens augalo mažosios plūdenos (lemnae minor), kuri auga ramiuose vandenyse ant vandens paviršiaus.
Švarioje vietoje surinktą mažąją plūdeną užpilame namine rugine (arba kvietruge) degtine 1:1, laikome rūsyje ne mažiau 2 savaičių, nupilame, nuspaudžiame ir išfasuojame.

Suaugusiam gerti reikia po 15 lašų 2 kartus dienoje, vaikams mažiau. Tai efektyvus, plataus veikimo spektro, prieš alerginis vaistas. Labai tinka, esant įvairiems vaikų ir suaugusių odos susirgimams. Bėrimams, dermatitams, egzemoms, žvynelinei, baltmės ligai gydyti. Labai tinka esant imuninės sistemos ligoms, reumatoidiniam artritui, vilkligei ir kt. Literatūroje nurodoma, kad padeda gydyti plaučių vėžį.

Internete galite rasti pakankamai daug būdų kaip valyti kepenis, žarnyną ar kraują. Pasirinkite sau tinkamą, tačiau prieš pradėdami procedūrą būtinai prieš tai pasitarkite su gydytoju. 
Kai savo organus išvalysite, galima pereiti prie kito etapo – tam tikrų fitopriemonių, kurios gali sukelti būtinus pokyčius imuniteto sistemos veikloje, vartojimo. Šiuos pokyčius specialistai vadina imunomoduliacija.
Augaliniai preparatai, kurie vartojami imunomoduliacijai, vadinami imunomoduliatoriais.
 Kokius augalus galima priskirti prie imunomoduliatorių? Tai ugniažolė, debesylas, dobilai ir kt. 
Tačiau stipriausias imunomoduliatorius yra visiems žinoma plūdena, kurią vasarą galima aptikti praktiškai kiekviename tvenkinyje ar upelyje.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: