Trifala (60 kapsulių), Organic India Padidinti

Trifala (60 kapsulių), Organic India

Nauja prekė

Maisto papildas trifala – klasikinis ajurvedinis žolelių mišinys organizmui valyti išagrastinio lapainio (Amalaki, lot. Embšlica officinalis), karpotojo viršūklio (Vibhitaki, lot.Terminalia bellirica), plaukuotojo viršūklio (Haritaki, lot. Terminalia chebula) vaisių.

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

15,99 €

Apie prekę

Maisto papildas trifala – klasikinis ajurvedinis žolelių mišinys organizmui valyti. 

 Trifalos komponentai:
1.     AMALAKI: (Emblic Myrobalan) – šalina nuovargį, gerina protines galimybes, kraujo cirkuliaciją, gerina virškinimą ir maisto atliekų šalinimą. Tai pagrindinis komponentas kitoje, garsiausioje Ajurvedos formulėje Chyawanprash. Kitas Amalaki pavadinimas – Dchatri, kas reiškia „Auklė“, todėl kad ji savo savybėmis panaši į auklę arba motiną, todėl indai juokauja „Jei tu neturi motinos bet turi Triphala – tu neprapulsi“ Šis augalas veikia visų tipų audinius ir gerina imunitetą. Šis augalas veikia kaip tonikas, jaunina, gerina seksualinę funkciją, turi švelniai laisvinančių, kraują atstatančių savybių. Tai tikrai pats stipriausias jauninantis augalas Ajurvedos medicinoje. Jis taip pat valo burnos ertmę, stiprina dantis, gerina plaukų ir nagų augimą.
2.     BABCHITAKI (Beleric Myrobalan) – veikia kvėpavimo, virškinimo, šalinimo ir nervų sistemas. Tai dar vienas jauninantis augalas, turinti gleives valančių, tonizuojančių savybių. Šis augalas puiki tonizuojanti priemonė plaučiams. Jis taip pat gerina regą ir balsą. Jis valo žarnyną ir gerina jo tonusą, valo parazitus iš organizmo, stiprina ir gerina skrandžio darbą. Efektyvus naudoti esant įvairaus pobūdžio akmenligei, tirpdo ir šalina šiuos darinius iš organizmo.
3.     CHARITAKI (Terminalia chebula) – Tibeto medicinoje tai gydomųjų augalų karalius, taip pat šis augalas vienas iš svarbiausių ir Ajurvedoje. Turi stipriai išreikštą jauninimo efektą, maitina smegenų ir nervinius audinius, kaip sakoma senuosiuose tekstuose „suteikia Shivos energijos“ (skaidrios sąmonės). Šis augalas reguliuoja storosios žarnos funkciją, ilgina gyvenimo trukmę, stiprina balsą ir regą. Charitaki didina intelektą ir suteikia išminties.
Naudodami Triphala venkite riebaus, aštraus ir sunkaus maisto.
Ajurvedos naudojimo rekomendacijos:
Naudoti vieną kartą dienoje prieš miegą arba tik nubudus, sunkiais atvejais galima naudoti du kartus dienoje (1/3-1/4 a.š. užpilama šiltu pienu arba vandeniu, apie 100ml. Pridedant 1a.š. medaus). Kapsuliuota Triphala geriama po 1-2 kapsules ryte arba prieš miegą užgeriant šiltu pienu su medumi arba vandeniu.

Minimalus naudojimo kursas 50 dienų. Geriausia naudoti kursais po 14 dienų. Po kurso daroma 7 dienų pertrauka, ir vėl kartojamas naudojimas. Triphala plačiai naudojama kaip savigydos priemonė gydant kraujo, žarnyno ligas, esant nemigai ir nerviniam išsekimui. Ajurvedos medicinos receptuose Triphala rekomenduojama gydant geltą, dispepsiją, vidurių užkietėjimą, cukrinį diabetą, vidinį kraujavimą ir kosulį. Triphala taip pat naudojama ir išoriškai plaunant opas, dedant kompresus ant akių, plaunant ausis ir t.t. Moterys Indijoje naudoja Triphalos veido kaukes, kurios valo odą. Gydant ginekologinius susirgimus naudojama su Amalaki ir Chyawanprash, gydant traumas naudojama kartu su Mumijumi (Shilajit Ind.).

Indijoje Ajurvedos medikai teigia, jog tas kuris naudoja Triphala niekada neserga vėžiu, todėl kad Triphala skatina audinių regeneraciją ir didina priešvėžinį imunitetą. Prieš du metus per BBC televiziją ir pubmed.com medicinos duomenų bazėje pasirodė duomenys jog Triphala stabdo kasos vėžio ląstelių dauginimasis ir augimą.

Atkreipkite dėmesį, ši informacija pateikiama pagal Ajurvedos medicinos duomenis ir medicinos tyrimų duomenis. Dėl bet kokios  informacijos apie produkto naudojimą visada kreipkitės į specialistą.

Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims,sergant vandene, kai kuriomis psichinėmis ligomis. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis 28.8 g (60 kapsulių po 480 mg).

Gamintojas: Organic, Indija

15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: