Viridian BROMELAIN 500 mg. N30 kap. Padidinti

Viridian BROMELAIN 500 mg. N30 kap.

Nauja prekė

Gali būti vartojama kaip pagalbinė priemonė esant virškinimo ir tulžies pūslės funkcijos sutrikimams, vidurių pūtimui, pilvo skausmams. 
Vartojimas: nuo vienos iki trijų kapsulių per dieną su maistu, užsigeriant didele stikline vandens.

Smulkiau

17,09 €

Apie prekę

Bromelain 500 mg.- maisto papildas virškinimui.Veganiškas,košerinis produktas. 
Bromelainas išgaunamas iš ananasų stiebų, tai yra vienas iš sieros turinčių proteolizinių fermentų (fermentai, galintys virškinti baltymus). Gali būti vartojama kaip pagalbinė priemonė esant virškinimo ir tulžies pūslės funkcijos sutrikimams, vidurių pūtimui, pilvo skausmams. 
Vartojimas: nuo vienos iki trijų kapsulių per dieną su maistu, užsigeriant didele stikline vandens.
Sudedamosios dalys: bromelainas; stabilizatorius: hidroksipropilmetilceliuliozė.
Maistinė medžiaga
1 kapsulėje yra:
Bromelainas
500mg (2000 GDU/g*)
*GDU/g – (gelatin digestive units) želatinos skaidymo vienetai, kuriais standartizuojamas bromelaino aktyvumas.
Fermentai, arba enzimai, – tai baltyminė medžiaga, reguliuojanti organizme vykstančius medžiagų apykaitos procesus, gebanti juos paspartinti tūkstančius kartų. Enzimai išgryninami iš natūralių produktų. Pavyzdžiui, fermentas bromelainas yra išgaunamas iš ananasų. Be enzimų šie procesai nevyktų arba vyktų taip lėtai, kad organizmas negalėtų egzistuoti. 
Ypač fermentų poreikis padidėja organizmui kovojant su liga.
Viena iš sudėtinių enzimų terapijos dalių yra bromelainas, kuris išgaunamas iš ananaso. Bromelainas „suvirškina“ audinių irimo produktus ir dalyvauja juos šalinant. Dėl šios priežasties enzimų terapija naudojama kaip pagalbinė priemonė ne tik onkologijoje, bet ir gydant traumas. Uždegimo metu bromelainas ardo uždegimo sukėlėjus. Tad pažeidimo vietose nyksta susikaupusių baltymų nuosėdos, ardomi mikrotrombai, gerėja mikrocirkuliacija, mažėja patinimas, skatinama pažeistų audinių regeneracija. Taip pagreitinama natūrali uždegimo eiga ne jį slopinant, o veikiant pačią uždegimo priežastį.
Kada enzimų terapija rekomenduotina sergant onkologinėmis ligomis? Enzimų terapija – tai papildoma pagalba sergantiesiems vėžiu. Ši terapija skirta ne navikui sunaikinti, jokiu būdu ne vėžiui gydyti, kaip mano daugelis, bet sergančiojo gyvenimo kokybei pagerinti, ypač chemoterapijos, spindulinio gydymo metu. Enzimų terapija rekomenduojama ir sergant kitomis ligomis, pvz., gydant traumas, uždegimus.
Enzimai pasižymi šiais poveikiais: neutralizuoja uždegimines medžiagas; stimuliuoja imuninę sistemą ir pagreitina natūralią uždegimo eigą; padeda greičiau atsinaujinti pažeistoms ląstelėms; gerina kraujotaką ir audinių aprūpinimą deguonimi; mažina skausmą ir patinimą; pagerina antibiotikų poveikį, todėl sparčiau sveikstama.
Ištrauka iš šviesaus atminimo Daktaro, fitoterapeuto Juozo Ruolios patarimų, pateikiamų knygoje „Septynios galimybės“. 
  „Viena iš itin veiksmingų, šiuolaikinio mokslo atrastų pagalbinių priemonių onkologiniams ligoniams – enzimai. Tai sudėtinės organinės medžiagos, turinčios daugiau nei 20 aminorūgščių, jos susidaro gyvųjų ląstelių viduje. Enzimai svarbūs organizme vykstantiems gyvybiniams procesams. Ypač veiksmingas enzimas, padedantis vėžiu sergantiems ligoniams, yra bromelainas – natūralus ananasų ekstraktas. Bromelainas aptinka pasislėpusią vėžinę G3 ląstelę ir ją „atiduoda“ imunitetui. Dėl savo veiksmingumo, saugumo, dar ir dėl to, kad neturi šalutinio poveikio, šis enzimas užsitarnavo pacientų pripažinimą kaip fitoterapinis vaistas. Be daugelio kitų savybių, bromelainas gerai veikia vėžiu sergančius pacientus: stabdo metastazių plitimą. Atliekant tyrimus buvo pastebėta, kad bromelainas sumažina vėžinių ląstelių pajėgumą migruoti tarpląsteliniame sluoksnyje ir slopina jų augimą. Taigi, remiantis farmakologinių tyrimų rezultatais, bromelainą galima siūlyti sergantiesiems vėžiu kaip papildomą geriamąjį vaistą. Be to, jis puikiai tinka kaip papildoma chemoterapijos priemonė, nes sumažina šalutinį vaistų poveikį ir pagerina gyvenimo kokybę. Kai gydoma radioterapiškai, bromelainas sumažina uždegimą ir tinimą, o chirurgai jį vertina dėl to, kad mažina tinimą ir leidžia lengviau gyti žaizdoms. Klinikinių tyrimų rezultatai įrodė bromelaino, kaip savarankiško preparato, veiksmingumą ir patvirtino jo derinį su kitais medikamentais.“
Gamintojas: „Viridian"", Cambridgeshire, PE 17 4BH, Jungtinė Karalystė.
Rubrikoje „Man įdomu“ būtinai perskaitykite : 
„Apie fermentus“
„Bromelainas - vienas iš fermentų“

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: